0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Jakub Jenicek
۱
۳
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۰۰
Antonin Belonoznik
۳
۱
Miroslav Svedik
Finished
۰۳:۰۰
Martin Guk
۱
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۰۰
Lubos Protiva
۳
۱
Martin Guk
Finished
۰۱:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Jiri Pozarsky
Finished
۰۲:۳۰
Josef Obeslo Jnr
۳
۱
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۳۰
Petr Bradach
۳
۰
Martin Guk
Finished
۰۱:۰۰
Lukas Babicka
۳
۰
Milan Kolar
Finished
۰۳:۳۰
Borek Moravec
۱
۳
Michal Wollny
Finished
۰۰:۰۰
Zdenek Janovsky
۱
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۰:۰۰
Michal Wollny
۱
۳
Michal Sedlacek
Finished
۰۰:۳۰
Miloslav Kotil
۰
۳
Petr Hlousek
Finished
۰۰:۳۰
Lubos Protiva
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۰۰:۳۰
David Stusek
۳
۱
Borek Moravec
Finished
۰۱:۰۰
Milan Fikar
۲
۳
Zdenek Janovsky
Finished
۰۱:۰۰
Karel Brozhik
۳
۱
Jakub Jenicek
Finished
۰۱:۳۰
Michal Wollny
۳
۲
Borek Moravec
Finished
۰۱:۳۰
Zdenek Janovsky
۳
۰
Milan Fikar
Finished
۰۱:۳۰
Michal Sedlacek
۳
۰
David Stusek
Finished
۰۲:۰۰
Petr Hlousek
۰
۳
Miloslav Kotil
Finished
۰۲:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۲:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Petr Bradach
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Pesula
۲
۳
Lukas Babicka
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Cermak
۱
۳
Jan Knot
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Pozarsky
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Pesula
۳
۱
Vladimir Cermak
Finished
۰۴:۰۰
Tomek Batog
۳
۰
Antonin Belonoznik
Finished
۰۴:۰۰
Milan Kolar
۰
۰
Jan Knot
inprogress
۰۴:۳۰
Michal Regner
۰
۰
Miroslav Svedik
inprogress
۰۴:۳۰
  Europe TT Elite Series
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Piotr Chodorski
Finished
۰۰:۰۰
Pawel Piszczatowski
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۱:۴۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Milosz Przybylik
Finished
۰۳:۰۰
Mateusz Kalinowski
۳
۱
Pawel Piszczatowski
Finished
۰۰:۱۵
Josef Braun
۰
۳
David Palkovsky
Finished
۰۰:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۰:۴۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۲
Jakub Chojnacki
Finished
۰۱:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۰۰
Mateusz Kalinowski
۱
۳
Dawid Kotwica
Finished
۰۲:۱۵
Damian Korczak
۱
۳
Lukasz Matlag
Finished
۰۲:۳۵
Wojciech Gluszek
۳
۰
Jakub Chojnacki
Finished
۰۲:۴۵
Pawel Piszczatowski
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۳:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Kalinowski
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۳:۴۵
Milosz Przybylik
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۰۰
Jakub Chojnacki
۰
۳
Kleszcz Krzesimir
Finished
۰۴:۱۵
Marcin Jadczyk
۱
۰
Lukasz Matlag
inprogress
۰۴:۳۰
  World TT-CUP
Martin Boltik
۳
۰
Jan Zalesky
Finished
۰۱:۲۰
Martin Boltik
۳
۰
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Jan Zalesky
۰
۳
Jakub Jares
Finished
۰۰:۵۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Alexey Gutnichenko
۲
۳
Dmitry Zaporozhets
Finished
۰۰:۱۵
Yan Krol
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۰:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۲
Dmitry Zaporozhets
Finished
۰۰:۴۵
Yan Krol
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Pisklov
۳
۱
Alexey Gutnichenko
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Andreev
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Zaporozhets
۲
۳
Alexey Gutnichenko
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Kireev
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Dmitry Zaporozhets
۳
۲
Sergey Pisklov
Finished
۰۳:۴۵
Sergey Kireev
۰
۰
Andrey Burdakov
inprogress
۰۴:۳۰
  Russia Liga Pro
Alexander Alexeev
۱
۳
Andrey Sadkov
Finished
۰۰:۳۰
Stanislav Kaplan
۱
۳
Semyon Korolev
Finished
۰۰:۴۵
Vasily Shirshov
۰
۳
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۱:۱۵
Ilya Novikov
۱
۳
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۳۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Vladislav Chakhur
Finished
۰۱:۴۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۰۲:۳۰
Vasily Shirshov
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Kirill Malahov
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۳:۰۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۱۵
Nikita Sukharnikov
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۰۰
Vladislav Chakhur
۱
۲
Vasily Shirshov
inprogress
۰۴:۱۵
Ilya Novikov
۰
۰
Kirill Malahov
inprogress
۰۴:۳۰
Igor Meteleshko
-
-
Sergey Lanovenko
inprogress
۱۰:۴۵
Sergey Lanovenko
-
-
Pavel Vshivkov
inprogress
۱۱:۱۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Mkrdij Sounboulian
۱
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۱:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Hrayr Soghomonyan
۳
۰
Armen Darbinyan
Finished
۰۲:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۲:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۱
۳
Hrayr Soghomonyan
Finished
۰۳:۱۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۲
Armen Darbinyan
Finished
۰۳:۳۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Hrayr Soghomonyan
Finished
۰۳:۵۰
Mkrdij Sounboulian
-
-
Hrayr Soghomonyan
inprogress
۰۴:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید